Продолжен кабел Iskra S1.5 25m
   Продолжен кабел Iskra S1.5 25m

   Продолжен кабел Iskra S1.5 25m

   Напиши рецензија (0)
   2.599 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Продолжен кабел 3 x1.5 25

   • Напон: 250V

   • Номинална фреквенција: 50Hz

   • Номинална струја: 16А

   • Заштитна класа: I

   • Тип на кабел: H05VV-F 3G 1.5mm2

   • Пресек на кабел: Ø 1,5mm2

   • Должина на кабел: 25m

   • IP заштита: IP20

   • Максимално оптоварување: 3680W

   • Прекинувач: не

   • Боја: портокалов

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   3830076851360
   19 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Продолжен кабел Iskra S1.5 25m

   4 други производи во иста категорија:

   Продолжен кабел Iskra S1.5 25m

   2.599 ден.
   со ДДВ