• Ново
  Продолжен кабел КОТУР Iskra PVC4V - 7,5m
  Продолжен кабел КОТУР Iskra PVC4V - 7,5m

  Продолжен кабел КОТУР Iskra PVC4V - 7,5m

  Напиши рецензија (0)
  1.190 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  • Број на утикачи: 4

  • Должина на кабел: 7,5 m

  • Прекинувач: НЕ

  • Пресек на кабел: 1,5 mm

  • Боја: зелена

  • Макс. оптоварување: 1000W

  • Макс. развиено оптоварување: 3500W

  • Нето тежина: 1,14 кг

  • Бруто тежина: 1,25 кг

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  3830038911293
  20 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Продолжен кабел КОТУР Iskra PVC4V - 7,5m

  4 други производи во иста категорија:

  Продолжен кабел КОТУР Iskra PVC4V - 7,5m

  1.190 ден.
  со ДДВ