• Ново
  Продолжен кабел КОТУР Iskra-KR-4S -25m
  Продолжен кабел КОТУР Iskra-KR-4S -25m

  Продолжен кабел КОТУР Iskra-KR-4S -25m

  Напиши рецензија (0)
  3.499 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  • Продолжен кабел КОТУР ПВЦ со 4 приклучници

  • Напон: 250V

  • Номинална фреквенција: 50Hz

  • Номинална струја: 16A

  • Класа за заштита: I

  • Вид на кабел: H05VV-F 3G 1.5mm2

  • Пресек на кабел: Ø 1,5мм2

  • Должина на кабел: 25м

  • IP заштита: IP20

  • Максимално оптеретување на котур: 1200W

  • Максимално оптеретување развиена: 3500W

  • Прекинувач: нема

  • Боја: црна

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  3830076850424
  20 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Продолжен кабел КОТУР Iskra-KR-4S -25m

  4 други производи во иста категорија:

  Продолжен кабел КОТУР Iskra-KR-4S -25m

  3.499 ден.
  со ДДВ