Проодувалка
   Проодувалка
   Проодувалка
   Проодувалка
   Проодувалка

   Проодувалка

   Напиши рецензија (0)
   1.800 ден.
   со ДДВ
   Распродадено
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Музичка проодувалка со рачка на четири тркала која ќе му помогне на вашето дете стабилно да го направи првиот чекор. Задните тркалца се силиконски. На самата проодувалка има повеќе играчки за дополнителна забава на вашето дете.

   • Производот користи 2x1.5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

   • Димензии на производот : 34x45x42 cm.

   • Димензиина пакувањето : 54x38x10 cm.

   31039

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Проодувалка

   6 други производи во иста категорија:

   Проодувалка

   1.800 ден.
   со ДДВ