7.2V Мулти алатка 1,5Ah, куфер Black+Decker
   7.2V Мулти алатка 1,5Ah, куфер Black+Decker
   7.2V Мулти алатка 1,5Ah, куфер Black+Decker
   7.2V Мулти алатка 1,5Ah, куфер Black+Decker
   7.2V Мулти алатка 1,5Ah, куфер Black+Decker
   7.2V Мулти алатка 1,5Ah, куфер Black+Decker

   7.2V Мулти алатка 1,5Ah, куфер Black+Decker

   Напиши рецензија (0)
   3.890 ден.
   4.499 ден.
   Заштеди 609 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Мулти алатка со напон 7,2V и интегрирана батерија 1,5Ah, доаѓа во куфер со 52 додатоци за работа. Поседува 5 LED светла кои означуваат во која брзина работи алатката и овозможува поинтуитивна контрола на брзината. Дополнително LED светло кое ја осветлува работната површина и овозможува подобрена видливост и перформанси во темни области и детални задачи. Приклучок за полнење со микро USB што овозможува лесно полнење во секоја средина со сите достапни микро USB кабли и приклучоци. Поседува целосна палета додатоци за сечење, брусење и полирање кои можат да ја завршат секоја работна задача. Бежичната ротациона мулти алатка има моќност и време на работа за широк спектар задачи во домаќинството.

   BLACK+DECKER
   BCRT8IK-XJ
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   7.2V Мулти алатка 1,5Ah, куфер Black+Decker

   16 други производи во иста категорија:

   7.2V Мулти алатка 1,5Ah, куфер Black+Decker

   3.890 ден.
   4.499 ден.
   Заштеди 609 ден.
   со ДДВ