Повеќенаменски клешти 12 во 1
   Повеќенаменски клешти 12 во 1
   Повеќенаменски клешти 12 во 1
   Повеќенаменски клешти 12 во 1
   Повеќенаменски клешти 12 во 1
   Повеќенаменски клешти 12 во 1

   Повеќенаменски клешти 12 во 1

   Напиши рецензија (0)
   599 ден.
   799 ден.
   Заштеди 200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Повеќенаменска алатка со 12 функции изработена од високо квалитетно не рѓосувачко железо. Ергономска рачка и лесно достапни алатки. Содржи универзална клешта со сечица, пила, турпија, метро, плосната одвртка, Ph одвртувач, ноже, отворач за шишиња, отворач за конзерви.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Повеќенаменски клешти 12 во 1 - BLACK+DECKER

   Повеќенаменска алатка со 12 функции изработена од високо квалитетно не рѓосувачко железо. Ергономска рачка и лесно достапни алатки. Содржи универзална клешта со сечица, пила, турпија, метро, плосната одвртка, Ph одвртувач, ноже, отворач за шишиња, отворач за конзерви.

   BLACK+DECKER
   BDHT0-28110
   15 производи

   Технички податоци

   Бренд
   BLACK+DECKER

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Повеќенаменски клешти 12 во 1

   16 други производи во иста категорија:

   Повеќенаменски клешти 12 во 1

   599 ден.
   799 ден.
   Заштеди 200 ден.
   со ДДВ