Сет рачка со клучеви 5 парчиња
   Сет рачка со клучеви 5 парчиња
   Сет рачка со клучеви 5 парчиња
   Сет рачка со клучеви 5 парчиња
   Сет рачка со клучеви 5 парчиња

   Сет рачка со клучеви 5 парчиња

   Напиши рецензија (0)
   599 ден.
   1.199 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сет рачка со пет големини на клучеви од 6, 8, 10, 11 и 13mm. Практична и лесно достапна алатка, корисна за во домот, автомобилот, велосипедот и вашата работилница. Изработена е од ергономска гумирана рачка и челичен механизам и клучеви.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Сет рачка со клучеви 5 парчиња - BLACK+DECKER

   Сет рачка со пет големини на клучеви од 6, 8, 10, 11 и 13mm. Практична и лесно достапна алатка, корисна за во домот, автомобилот, велосипедот и вашата работилница. Изработена е од ергономска гумирана рачка и челичен механизам и клучеви.

   BLACK+DECKER
   BDHT0-71617
   10 производи

   Технички податоци

   Бренд
   BLACK+DECKER

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет рачка со клучеви 5 парчиња

   16 други производи во иста категорија:

   Сет рачка со клучеви 5 парчиња

   599 ден.
   1.199 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ