Ранец за лаптоп водоотпорен
   Ранец за лаптоп водоотпорен

   Ранец за лаптоп водоотпорен

   Напиши рецензија (0)
   1.995 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Ранец за лаптоп MAX

   Водоотпорен и модерен

   Капацитет 22-24 литри

   Димензии 32х16х47

   Тежина 0.75кг

   26035
   19 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ранец за лаптоп водоотпорен

   5 други производи во иста категорија:

   Ранец за лаптоп водоотпорен

   1.995 ден.
   со ДДВ