Air cooler QMF-50ZY
   Air cooler QMF-50ZY

   Air cooler QMF-50ZY

   Напиши рецензија (0)
   18.500 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Капацитет(m3/h): 5000

   Волтажа(V): 220

   Моќност(W): 150

   Издувно растојание (m): 6-8 

   Функција: Создавање пареа за разладување на воздухот

   Тркалца за двожење

   Капацитет на резервоарот за вода(L): 35 

   Простор (m2) 20 - 30 

   Димензии: L530*W350*H1060

   Тежина (kg): 20

   Гаранција: 1 годинa

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   QMF-50ZY

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Air cooler QMF-50ZY

   3 други производи во иста категорија:

   Air cooler QMF-50ZY

   18.500 ден.
   со ДДВ