Air cooler QMF-65ZY
   Air cooler QMF-65ZY

   Air cooler QMF-65ZY

   Напиши рецензија (0)
   23.500 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Капацитет(m3/h): 6500

   Волтажа(V): 220

   Моќност(W): 90/160/210 - 3 брзини

   Издувно растојание (m): 8-10

   Функција: Создавање пареа за разладување на воздухот

   Тркалца за двожење

   Капацитет на резервоарот за вода(L): 40

   Простор (m2) 30-40 

   Димензии:  L620*W400*H1150

   Тежина (kg): 35

   Гаранција: 1 годинa

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   QMF-65ZY

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Air cooler QMF-65ZY

   3 други производи во иста категорија:

   Air cooler QMF-65ZY

   23.500 ден.
   со ДДВ