Air cooler GREE KSWK-0603D
   Air cooler GREE KSWK-0603D
   Air cooler GREE KSWK-0603D

   Air cooler GREE KSWK-0603D

   Напиши рецензија (0)
   5.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Функција: Создавање пареа за разладување на воздухот

   4 нивоа на дување

   Контрола: Копче и далечински управувач

   Тркалца за движење

   Скала за прикажување на нивото на водата 

   Тајмер за самоисклучување

   Оддел за ладење со мраз

   Самоисклучување на пумпата кога нема вода

   Капацитет на резервоарот за вода: 6L 

   Опсег за ладење: 15 - 20 M²

   Димензии: Ширина 29,8cm - Висина 75,2cm - Длабочина 28,2cm

   Гаранција: 1 годинa

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   KSWK-0603D
   27 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Air cooler GREE KSWK-0603D

   3 други производи во иста категорија:

   Air cooler GREE KSWK-0603D

   5.990 ден.
   со ДДВ