• Ново
  Koopman SUP даска 245cm жолта
  Koopman SUP даска 245cm жолта
  Koopman SUP даска 245cm жолта

  Koopman SUP даска 245cm жолта

  Напиши рецензија (0)
  12.990 ден.
  15.990 ден.
  Заштеди 3.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  SUP даска со димензии 245х80cm. Максимална носивост 90kg.

  Доаѓа со целиот сет на додатоци што ќе ви требаат за да започнете: комплет за поправка, воздушна пумпа, ремен за да не ви лебди даската и торба за да се спакува сето тоа.

  Нарачајте и започнете со вашите водени авантури.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  SUP даска со димензии 245х80cm. Максимална носивост 90kg.

  Доаѓа со целиот сет на додатоци што ќе ви требаат за да започнете: комплет за поправка, воздушна пумпа, ремен за да не ви лебди даската и торба за да се спакува сето тоа.

  Нарачајте и започнете со вашите водени авантури.

  09075039
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Koopman SUP даска 245cm жолта

  9 други производи во иста категорија:

  Koopman SUP даска 245cm жолта

  12.990 ден.
  15.990 ден.
  Заштеди 3.000 ден.
  со ДДВ