• Ново
  Koopman SUP даска 285х71х10см портокалова
  Koopman SUP даска 285х71х10см портокалова
  Koopman SUP даска 285х71х10см портокалова
  Koopman SUP даска 285х71х10см портокалова

  Koopman SUP даска 285х71х10см портокалова

  Напиши рецензија (0)
  16.990 ден.
  18.990 ден.
  Заштеди 2.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Комплетен SUP сет, идеален за почетници и малку напредни сурфери на даска. Погоден за стоечки и седечки позиции, со тапацир против лизгање EVA за оптимален грип и удобност.

  Димензии: 285x71 x10 cm. Носивоста  е до 100кг.

  Алуминиумското весло е подесиво во должина од 170 cm до 210 cm.

  Вклучени се торбица, пумпа и комплет за поправка.

  Нето тежина на сетот: приближно 9 кг.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Комплетен SUP сет, идеален за почетници и малку напредни сурфери на даска. Погоден за стоечки и седечки позиции, со тапацир против лизгање EVA за оптимален грип и удобност.

  Димензии: 285x71 x10 cm. Носивоста  е до 100кг.

  Алуминиумското весло е подесиво во должина од 170 cm до 210 cm.

  Вклучени се торбица, пумпа и комплет за поправка.

  Нето тежина на сетот: приближно 9 кг.

  09064637
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Koopman SUP даска 285х71х10см портокалова

  9 други производи во иста категорија:

  Koopman SUP даска 285х71х10см портокалова

  16.990 ден.
  18.990 ден.
  Заштеди 2.000 ден.
  со ДДВ