• Ново
  INTEX 58357 Explorer Pro 200 196x102 x 33cm чамец
  INTEX 58357 Explorer Pro 200 196x102 x 33cm чамец
  INTEX 58357 Explorer Pro 200 196x102 x 33cm чамец

  INTEX 58357 Explorer Pro 200 196x102 x 33cm чамец

  Напиши рецензија (0)
  2.590 ден.
  3.000 ден.
  Заштеди 410 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Димензии: 196 x 102 x 33 cm

  Носивост: до 120 кг

  Вклучени весла

  Бренд: INTEX 

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Димензии: 196 x 102 x 33 cm

  Носивост: до 120 кг

  Вклучени весла

  Бренд: INTEX 

  09056870
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  INTEX 58357 Explorer Pro 200 196x102 x 33cm чамец

  6 други производи во иста категорија:

  INTEX 58357 Explorer Pro 200 196x102 x 33cm чамец

  2.590 ден.
  3.000 ден.
  Заштеди 410 ден.
  со ДДВ