• Ново
  INTEX Mariner 4 328Х145Х48cm чамец за 4 лица
  INTEX Mariner 4 328Х145Х48cm чамец за 4 лица
  INTEX Mariner 4 328Х145Х48cm чамец за 4 лица
  INTEX Mariner 4 328Х145Х48cm чамец за 4 лица
  INTEX Mariner 4 328Х145Х48cm чамец за 4 лица
  INTEX Mariner 4 328Х145Х48cm чамец за 4 лица
  INTEX Mariner 4 328Х145Х48cm чамец за 4 лица

  INTEX Mariner 4 328Х145Х48cm чамец за 4 лица

  Напиши рецензија (0)
  24.990 ден.
  27.990 ден.
  Заштеди 3.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  INTEX чамец MARINER 4 со капацитет за 4 лица со носивост од 500кг.

  Димензии: 328Х145Х48cm

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  INTEX чамец MARINER 4 со капацитет за 4 лица со носивост од 500кг.

  Димензии: 328Х145Х48cm

  09056930
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  INTEX Mariner 4 328Х145Х48cm чамец за 4 лица

  8 други производи во иста категорија:

  INTEX Mariner 4 328Х145Х48cm чамец за 4 лица

  24.990 ден.
  27.990 ден.
  Заштеди 3.000 ден.
  со ДДВ