• Ново
  INTEX 68324 Excursion 4 чамец 315x165 x43 cm
  INTEX 68324 Excursion 4 чамец 315x165 x43 cm
  INTEX 68324 Excursion 4 чамец 315x165 x43 cm
  INTEX 68324 Excursion 4 чамец 315x165 x43 cm
  INTEX 68324 Excursion 4 чамец 315x165 x43 cm

  INTEX 68324 Excursion 4 чамец 315x165 x43 cm

  Напиши рецензија (0)
  10.990 ден.
  12.990 ден.
  Заштеди 2.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  INTEX 68324 Excursion 4 чамец

  Димензии: 315x165x43 cm

  Носивост: до 400 кг (4 лица)

  Држачи за трска за ловење риба

  Бренд: INTEX 

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  INTEX 68324 Excursion 4 чамец

  Димензии: 315x165x43 cm

  Носивост: до 400 кг (4 лица)

  Држачи за трска за ловење риба

  Бренд: INTEX 

  09062525
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  INTEX 68324 Excursion 4 чамец 315x165 x43 cm

  9 други производи во иста категорија:

  INTEX 68324 Excursion 4 чамец 315x165 x43 cm

  10.990 ден.
  12.990 ден.
  Заштеди 2.000 ден.
  со ДДВ