Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro - црн - Роботска правосмукалка
   Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro - црн - Роботска правосмукалка
   Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro - црн - Роботска правосмукалка
   Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro - црн - Роботска правосмукалка
   Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro - црн - Роботска правосмукалка
   Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro - црн - Роботска правосмукалка
   Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro - црн - Роботска правосмукалка

   Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro - црн - Роботска правосмукалка

   Напиши рецензија (0)
   27.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќ на вшмукување од 3000Pa, капацитет на батерија од 5200mAh, управување преку апликација | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена | 1 годинa гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro - црна

   Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro е едно од најновите изданија на роботски правосмукалки. Се претставува со зголемен капацитет на батеријата во споредба со претходникот и тоа достигнува до 5200mAh.

   Со помош на овој капацитет може многу подолго да чисти без никаков проблем. Новитет е исто така и моќта на вшмукување која достигнува до 3000Pa. Xiaomi Mi Robot користи напредна технологија Laser Distance System за да го скенира просторот во 360 степени. Со скенирање на просторот, роботот прави прецизна мапа и со тоа го гарантира ефикасното чистење.

   Роботот се карактеризира со ласер сензор LDS. Умее автоматски да ги препознае различните соби и да го испланира патот за најефикасно чистење. Поддржува 3 начини на чистење: вшмукување, џогирање и комбинирано чистење Може да се управува и на далечина преку апликација а е компатибилен со Google Assistant и Alexa.

   Преку апликацијата може да поставувате виртуелни ѕидови. Роботот одлично ќе ја исчисти вашата подна површина и со суво и со водено чистење

   Xiaomi
   BHR5204EU
   5 производи

   Технички податоци

   Гаранција
   2 години

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro - црн - Роботска правосмукалка

   16 други производи во иста категорија:

   Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro - црн - Роботска правосмукалка

   27.990 ден.
   со ДДВ