Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro White EU
   Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro White EU

   Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro White EU

   Напиши рецензија (0)
   27.890 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Роботска правосмукалка

   Тежина – 3.6 kg

   Висина – 81 mm

   Ширина – 353 mm

   Капацитет на садот за прашина 550 ml

   -сензор за судир

   -сензор за пад

   -авто-вчитување на површина – визуелна навигација 4.0

   -совладува пречки високи до 2 цм

   -автоматско позиционирање

   Капацитет на батеријата – 3200 mAh

   Номинална моќност – 40 W

   Станица за полнење: 19.8V /1A

   Излезна струја : 14.4V

   Google , Alexa поддршка, следење на напредокот на чистење 

   Гаранција: 1 година

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Xiaomi
   BHR5044EU
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro White EU

   16 други производи во иста категорија:

   Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro White EU

   27.890 ден.
   со ДДВ