Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra
   Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra

   Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra

   Напиши рецензија (0)
   32.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Снага на вшмукување: 4000Pa / 46W

   3D технологија за избегнување на препреки

   Нова LDS ласерска навигација

   голем капацитет на батерија од 5.200mAh

   чисти до 240m2 на едно полнење

   можност за автоматско празнење на садот за прашина

   4 режими на вшмукување

   три нивоа на проток на вода кај влажното чистење

   премин преку препреки до 2 цм.

   поддржува планирано чистење – преку апликација

   WiFi: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz

    капацитет на садот за прашина: 550ml

   напон: 14.4V

   димензии: 353 x 350 x 98.8mm

   тежина: 4.15кг

   работи преку МI HOME апликација, поддржува OTA ажурирања

   Гаранција: 1 година

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Xiaomi
   BHR5195EU
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra

   16 други производи во иста категорија:

   Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra

   32.500 ден.
   со ДДВ