Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU
   Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU

   Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU

   Напиши рецензија (0)
   14.890 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Роботска правосмукалка Mi Vacuum Robot Mop 2 Lite  

   Времетраење на полнење: 60 минути

   Времетраење на работење: 120 минути

   Вкупно 25 прецизни сензори.

   Капацитет на батерија : 2500 mAh /  2600 mAh (номинален капацитет)

   Моќност: 35 W

   Моќност на вшмукување: 2200 Pa

   Резервоар за прашина: 450ml

   Висина на искачување: 2cm

   Сензори кои помагаат при судир со пречки.

   Гаранција: 1 година

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Xiaomi
   BHR5217EU
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU

   16 други производи во иста категорија:

   Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU

   14.890 ден.
   со ДДВ