Mi Robot Vacuum-Mop2 PRO+EU
   Mi Robot Vacuum-Mop2 PRO+EU

   Mi Robot Vacuum-Mop2 PRO+EU

   Напиши рецензија (0)
   25.990 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Xiaomi Vacuum Mop 2 Pro + 

   Тежина: 3.7 kg

   Висина :8.2 cm

   Ширина 353 mm

   Капацитет на садот за прашина: 550 ml

   Капацитет на садот за вода: 250 ml

   Моќност на шмукување: 3000 Pa

   Совладува пречки високи до 2 цм

   Капацитет на батеријата: 5200 mAh

   Со стандарден режим на работа може да работи 180 минути и да исчисти 240 ㎡

   сензор за судир

   сензор за пад

   навигација VSLAM + TOF 3D технологија за детекција на пречки

   авто-вчитување на површина – визуелна навигација 4.0

   автоматско позиционирање

   Google , Alexa поддршка, следење на напредокот на чистење

   Гаранција: 1 година

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Xiaomi
   BHR4707GL

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi Robot Vacuum-Mop2 PRO+EU

   16 други производи во иста категорија:

   Mi Robot Vacuum-Mop2 PRO+EU

   25.990 ден.
   со ДДВ