Ротациска ексцентар брусилка 230W 125mm - BLACK+DECKER
   Ротациска ексцентар брусилка 230W 125mm - BLACK+DECKER

   Ротациска ексцентар брусилка 230W 125mm - BLACK+DECKER

   Напиши рецензија (0)
   3.690 ден.
   4.190 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   BLACK+DECKER
   BEW210-QS
   4 производи

   Технички податоци

   Влезна моќност
   230W
   Број на вртежи
   0-13000 rpm
   Функции
   Димензии на диск: 125 мм, Димензии на хартија: 125мм, Ексцентар: 2.4мм

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ротациска ексцентар брусилка 230W 125mm - BLACK+DECKER

   3 други производи во иста категорија:

   Ротациска ексцентар брусилка 230W 125mm - BLACK+DECKER

   3.690 ден.
   4.190 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ