Mi Router 4A (White)
   Mi Router 4A (White)

   Mi Router 4A (White)

   Напиши рецензија (0)
   1.360 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии:188 mm x 100.5 mm x 175 mm

   Процесор:MT7628DA

   ROM:16MB

   Внатрешна меморија:64MB

   Антени за производот:4 надворешни сенасочни антени

   две антени од 2,4 GHz од 5 dBi

   две антени од 5 GHz од 6 dBi

   LED индикаторски светла:2

   Гаранција: 1 година

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   DVB4230GL
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi Router 4A (White)

   5 други производи во иста категорија:

   Mi Router 4A (White)

   1.360 ден.
   со ДДВ