Xiaomi Mesh System AX3000 2 pack
   Xiaomi Mesh System AX3000 2 pack

   Xiaomi Mesh System AX3000 2 pack

   Напиши рецензија (0)
   7.790 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Безжичен mesh систем AX3000 (2 парчиња).

   Оперативен систем: MiWiFi ROM, базиран на OpenWRT

   Фреквенција: 1.0GHz CPU

   Меморија: 256 MB

   WiFi: 2.4GHz, 5GHz;

   Антена:  со висококвалитетен сигнал

   Приклучоци: 

   1×10/100/1000Mbps self-adaptive WAN port (Auto MDI/MDIX); 

   3×10/100/1000Mbps self-adaptive LAN ports (Auto MDI/MDIX)

   Димензии: 97 x 97 x 222 mm

   Клучни карактеристики:

   Wi-Fi 6

   Гаранција: 1 година

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   DVB4287GL

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi Mesh System AX3000 2 pack

   5 други производи во иста категорија:

   Xiaomi Mesh System AX3000 2 pack

   7.790 ден.
   со ДДВ