Mi WiFi Range Extender AC1200
   Mi WiFi Range Extender AC1200

   Mi WiFi Range Extender AC1200

   Напиши рецензија (0)
   1.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Wifi сигурност: WPA-PSK / WPA2-PSK

   Јачина на сигнал: 5 GHz - 867 Mbps; 2.4 GHz - 300 Mbps

   Модел: RA75

   RAM: 64MB

   WiFi: IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz

   Приклучок за струја: 100~240V, 50/60Hz, 0.3A; 1*10/100 Mbps Ethernet Port

   Две антени

   Максимална брзина на бежичен пренос: 5 GHz: 867 Mbps (802.11ac, 2*2 @80MHz); 2.4 GHz: 300

   Mbps (802.11n, 2*2 @40MHz)

   Димензии: 84×100×82 mm

   Материјал: ABS пластика

   Додатни информации: Range Extender Mode, Access Point Mode

   Гаранција: 1 година

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   DVB4270GL
   7 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi WiFi Range Extender AC1200

   5 други производи во иста категорија:

   Mi WiFi Range Extender AC1200

   1.490 ден.
   со ДДВ