Xiaomi Mi WiFi 4A Dual Band Giga Version - Рутер
   Xiaomi Mi WiFi 4A Dual Band Giga Version - Рутер
   Xiaomi Mi WiFi 4A Dual Band Giga Version - Рутер
   Xiaomi Mi WiFi 4A Dual Band Giga Version - Рутер
   Xiaomi Mi WiFi 4A Dual Band Giga Version - Рутер

   Xiaomi Mi WiFi 4A Dual Band Giga Version - Рутер

   Напиши рецензија (0)
   2.690 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   2,4GHz, Gigabit LAN, 64MB меморија, максимална брзина 300Mbps, 4 антени, Wi-Fi 802.11n | Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна достава низ цела Македонија | ЕУ верзија

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Xiaomi Mi 4A Dual Band Wi-Fi рутер

   Xiaomi Mi 4A Dual Band 2,4 GHZ и 5 GHZ до три пати побрз од традиционалните безжични рутери со брзина на пренос на податоци до 1167Mbps.

   Благодарение на четирите антени гарантира одлична покриеност со сигнал во целиот дом без да остава мртви агли, поддржувајќи дури 128 поврзани уреди, што го прави погоден и за канцелариско користење. 

   Mi 4A Dual Band рутерот е контролен центар за вашиот паметен дом преку кој можете да ги поврзете и контролирате сите ваши уреди и апарати кои ги интегрираат системите за домашна автоматизација. 

   Овој Xiaomi рутер ги содржи најдобрите сигурносни системи со 7 нивоа на заштита. Поддржува WPA-PSK и WPA2-PSK, списоци на дозволи и црни листи, сокривање на SSID, откривање напаѓачи и заштита од DoS напади.

   Детали за производот:

   Бренд Xiaomi

   Модел: MI 4A;

   Конекцијаː Ethernet, Wireless, 2.4GHz,5GHz, 2.4GHz Channel: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; 5GHz Channel: 36, 40, 44, 48, 149, 153, 157, 161, 165;

   Функцииː IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.3,IEEE 802.3U,IPv6

   BБзина на преносː 1167Mbps, Ethernet Port: 1000Mbps

   Димензии и тежинаː 20.10 X 17.40 X 12.20 цм, 0.2400 кг

   Пакувањето содржиː 1x рутер, 1x адаптер, 1x прирачник за корисници 





   Xiaomi
   363244
   6 производи

   Технички податоци

   Гаранција
   2 години

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi Mi WiFi 4A Dual Band Giga Version - Рутер

   5 други производи во иста категорија:

   Xiaomi Mi WiFi 4A Dual Band Giga Version - Рутер

   2.690 ден.
   со ДДВ