Xiaomi Amplifier Pro 2X2 WiFi - Засилувач на сигнал
   Xiaomi Amplifier Pro 2X2 WiFi - Засилувач на сигнал
   Xiaomi Amplifier Pro 2X2 WiFi - Засилувач на сигнал

   Xiaomi Amplifier Pro 2X2 WiFi - Засилувач на сигнал

   Напиши рецензија (0)
   960 ден.
   1.890 ден.
   Заштеди 930 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Засилувач на сигнал со 2x2 надворешни антени, брзина на трансфер 300Mbps, може да се поврзат до 64 уреди 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Xiaomi Amplifier Pro 2x2 WiFi - Засилувач на сигнал

   Благодарение на засилувачот на сигнал Xiaomi Amplifier Pro ќе ги елиминирате таканаречените мртви агли во домот. Уредот е опремен со две антени, а брзината на пренос достигнува до 300Mbps, за стабилен и брз интернет сигнал.

   На многу лесен начин ќе го поврзете Xiaomi Amplifier Pro и тоа со дури 64 уреди истовремено, а ќе можете исто така и да ја контролирате јачината и покриеноста на сигналот преку апликација. Со помош на надворешните 2x2 антени поврзувањето ќе биде полесно дури и во големите куќи или пак на места каде претходно сигналот допирал многу тешко.

   Уредот се карактеризира со класично напојување, софтверот автоматски се надоградува а може да се поврзе и со дополнителен компактибилен засилувач, така што би се проширил и опсегот на сигналот.

   Единствено што треба да направите за да го стартувате уредот е да го приклучите во штекер.    

   Xiaomi
   DVB4235GL

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi Amplifier Pro 2X2 WiFi - Засилувач на сигнал

   5 други производи во иста категорија:

   Xiaomi Amplifier Pro 2X2 WiFi - Засилувач на сигнал

   960 ден.
   1.890 ден.
   Заштеди 930 ден.
   со ДДВ