Iskra ERO IE-RS710 Сабјеста пила
   Iskra ERO IE-RS710 Сабјеста пила

   Iskra ERO IE-RS710 Сабјеста пила

   Напиши рецензија (0)
   4.999 ден.
   5.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Напон: 220-240V ~ 50Hz

   Моќност : 710W

   2 години гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики за Iskra ERO IE-RS710 Сабјеста пила

   Напон: 220-240V ~ 50Hz

   Моќност : 710W

   Подесувачки агол на сечење: од 0-45° 

   Број на движења - празен од: 0 - 2500 min-1

   Должина на движењето - 20mm

   Променлива брзина

   Дебелина на сечењето:

   - дрво - 115mm

   - железо - 3mm

   Прибор (пили):

   - 1 пила за дрво

   - 1 пила за метал

   Димензии на пакувањето (во mm) : 490 (Д) x 80 (Ш) x 190 (В) 

   2 години гаранција

   3830042567486
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra ERO IE-RS710 Сабјеста пила

   2 други производи во иста категорија:

   Iskra ERO IE-RS710 Сабјеста пила

   4.999 ден.
   5.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ