Iskra J0F 2ET 10.8 (ET1405) Батериска сабјеста пила
   Iskra J0F 2ET 10.8 (ET1405) Батериска сабјеста пила
   Iskra J0F 2ET 10.8 (ET1405) Батериска сабјеста пила

   Iskra J0F 2ET 10.8 (ET1405) Батериска сабјеста пила

   Напиши рецензија (0)
   4.999 ден.
   5.599 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Напон: 10,8V

   • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Напон: 10,8V

   • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)

   • Брзина на сечење: 0-2100 / мин-1

   • Сечилото на пилата: 15 мм (максимум)

   • Сечење на:

      • 80 мм (дрво)

      • 7 мм (мек метал)

   • Димензии на пакетот (во мм): 420 (L) x 90 (W) x 135 (H)

   • Нето тежина: 1,0 кг

   • Бруто тежина: 1,125 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042560517
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra J0F 2ET 10.8 (ET1405) Батериска сабјеста пила

   2 други производи во иста категорија:

   Iskra J0F 2ET 10.8 (ET1405) Батериска сабјеста пила

   4.999 ден.
   5.599 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ