Ланец за велосипед - ABUS 4805K 0,4 X 75 CM BLACK
   Ланец за велосипед - ABUS 4805K 0,4 X 75 CM BLACK

   Ланец за велосипед - ABUS 4805K 0,4 X 75 CM BLACK

   Напиши рецензија (0)
   1.800 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Abus е лесен ланец за велосипеди кој овозможува основна заштита од кражба.

   Брава која се заклучива, мала тежина и јасни и впечатливи бои. Должината од 75 cm е сосема доволна за прикачување на велосипедот на повеќето предмети од урбаната архитектура, како шипки, бандери и држачи за велосипеди.

   Должина: 75 cm

   Тежина: 510 gr

   Ланец со врски со дијаметар од 4mm.

   Z1039
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ланец за велосипед - ABUS 4805K 0,4 X 75 CM BLACK

   14 други производи во иста категорија:

   Ланец за велосипед - ABUS 4805K 0,4 X 75 CM BLACK

   1.800 ден.
   со ДДВ