Катанец за велосипед на преклопување - BORDO BIG 6000 – 120CM
   Катанец за велосипед на преклопување - BORDO BIG 6000 – 120CM

   Катанец за велосипед на преклопување - BORDO BIG 6000 – 120CM

   Напиши рецензија (0)
   6.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Се плашите да го тргнете погледот од вашиот велосипед? Овој сигурносен катанец на преклопување нуди заштита од непосакувани „гости“. Ви го претставуваме ABUS Bordo 6000 Big, високо-квалитетен систем за заклучување, креиран со една единствена цел – да му овозможи на вашиот велосипед највисоко ниво на безбедност во моментите кога не сте во негова близина.

   Благодарение на цврстата конструкција, Abus Bordo 6000 Big е отпорен на обиди за сечење или кршење. Оваа сигурносна брава претставува нуди уникатна комбинација на црвстината и безбедноста која е карактеристична за U-lock бравите, но и флексибилноста на класичните безбедносни ланци.

   SECURITY LEVEL: 10 ON THE ABUS SCALE

   HEADSTOCK MATERIAL: STRENGTHENED STEEL

   TYPE OF LOCK: KEY

   THICKNESS: 5 MM

   WEIGHT: 1,420 KG

   Z1034
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Катанец за велосипед на преклопување - BORDO BIG 6000 – 120CM

   14 други производи во иста категорија:

   Катанец за велосипед на преклопување - BORDO BIG 6000 – 120CM

   6.000 ден.
   со ДДВ