Сајла за закачување MAX BL-201
   Сајла за закачување MAX BL-201

   Сајла за закачување MAX BL-201

   Напиши рецензија (0)
   600 ден.
   750 ден.
   Заштеди 150 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Сајла за заклучување со

   пасворд од бројки

   Материјал:Челична сајла

   обложена со гума

   Дебелина 12mm

   Должина 120mm без бравата

   Боја:Црна

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   26017

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сајла за закачување MAX BL-201

   14 други производи во иста категорија:

   Сајла за закачување MAX BL-201

   600 ден.
   750 ден.
   Заштеди 150 ден.
   со ДДВ