Сајла за закачување BL-205
   Сајла за закачување BL-205

   Сајла за закачување BL-205

   Напиши рецензија (0)
   600 ден.
   750 ден.
   Заштеди 150 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сајла за заклучување со клуч

   + држач за на рам

   Материјал:Челична сајла обложена со гума

   Дебелина 12mm

   Должина 120mm без бравата

   Боја: Црна/Плава/Зелена/Црвена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   26019
   31 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сајла за закачување BL-205

   14 други производи во иста категорија:

   Сајла за закачување BL-205

   600 ден.
   750 ден.
   Заштеди 150 ден.
   со ДДВ