Седиште - VEGA - триаголници
   Седиште - VEGA - триаголници
   Седиште - VEGA - триаголници
   Седиште - VEGA - триаголници
   Седиште - VEGA - триаголници
   Седиште - VEGA - триаголници

   Седиште - VEGA - триаголници

   Напиши рецензија (0)
   5.290 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Седиштето Vega нуди одлична безбедност за вашето дете. Наменето за деца од 0 до 25 килограми. Лесно се прикачува и вклопува во вашиот автомобил. Има 5 безбедносни точки на врзување со појасите.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Соодветно за деца од 0 - 25 kg.

   • 5-точкаст безбедносен појас кој се регулира по висина.

   • Меки подлоги кои осигуруваат удобно патување.

   • Базата на седиштето на овој производ може да биде прилагоден на 3 различни позиции односно детето можe да седи или да лежи за време на патувањето.

   • Безбедносна информација:
   Ова е "Универзален" систем на детско седиште, одобрен е од регулативата бр.44,04 серија на амадмани, за генеричка употреба во возилата и би одговарал речиси во сите возила.

   • Погодни се ако одобрените возила се опремени со 3 - точки на безбедносни појаси одобрени на ОН/ЕКЕ регулатива бр.16 или други еквиваленти стандарди.

   787919
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Седиште - VEGA - триаголници

   16 други производи во иста категорија:

   Седиште - VEGA - триаголници

   5.290 ден.
   со ДДВ