Дeтско седиште за велосипед ELIBAS BEIGE
   Дeтско седиште за велосипед ELIBAS BEIGE

   Дeтско седиште за велосипед ELIBAS BEIGE

   Напиши рецензија (0)
   2.499 ден.
   2.999 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Детско седиште за велосипед ELIBAS BEIGE

   Детското седиште ELIBAS BEIGE е наменето за деца на возраст од 3 до 6 години,

   но не потешки од 22 килограми. Ова седиште се монтира на задната рамка

   од велосипедот со дијаметар помеѓу 30 и 40mm

   преку пластични

   и галванизиран челик отпорен на удар и сето тоа со цел да му даде сигурност

   и безбедност на вашето дете. Седиштето има и воздушно перниче кое

   го спречува потењето на вашето дете во топлите денови

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   10261

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дeтско седиште за велосипед ELIBAS BEIGE

   4 други производи во иста категорија:

   Дeтско седиште за велосипед ELIBAS BEIGE

   2.499 ден.
   2.999 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ