Дeтско седиште за велосипед KIKI BLUE
   Дeтско седиште за велосипед KIKI BLUE

   Дeтско седиште за велосипед KIKI BLUE

   Напиши рецензија (0)
   2.880 ден.
   3.200 ден.
   Заштеди 320 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Детско седиште за велосипед

   Се прицврстува на предната рамка на седиштето,

   на овални и кружни цевки помеѓу 22 и 30 mm.

   Наменетo за деца од 9 месеци до 3 години,

   носивост до 15 килограми.

   Едноставно монтирање и расклопување на седиштето

   Сертифициран според EN14344.

   Појас со три точки на заклучување

   Ремени за стапалата на детето

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   8027
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дeтско седиште за велосипед KIKI BLUE

   4 други производи во иста категорија:

   Дeтско седиште за велосипед KIKI BLUE

   2.880 ден.
   3.200 ден.
   Заштеди 320 ден.
   со ДДВ