Дeтско седиште за велосипед KIKI GREY
   Дeтско седиште за велосипед KIKI GREY

   Дeтско седиште за велосипед KIKI GREY

   Напиши рецензија (0)
   2.970 ден.
   3.300 ден.
   Заштеди 330 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Детско седиште за велосипед

   Се прицврстува на задната рамка на седиштето,

   на овални и кружни цевки помеѓу 30 и 36 mm.

   Наменетo за деца од 9 до 22 kg.

   Едноставно монтирање и расклопување на седиштето

   Сертифициран според EN14344.

   Појас со три точки на заклучување

   Ремени за стапалата на детето

   Рефлектор на задниот дел за дополнителна безбедност

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   801516
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дeтско седиште за велосипед KIKI GREY

   4 други производи во иста категорија:

   Дeтско седиште за велосипед KIKI GREY

   2.970 ден.
   3.300 ден.
   Заштеди 330 ден.
   со ДДВ