Дeтско седиште за велосипед CREAM
   Дeтско седиште за велосипед CREAM

   Дeтско седиште за велосипед CREAM

   Напиши рецензија (0)
   2.970 ден.
   3.300 ден.
   Заштеди 330 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Детско седиште за велосипед

   Се прицврстува на задната рамка на седиштето,

   на овални и кружни цевки помеѓу 30 и 36 mm.

   Наменетo за деца од 9 до 22 kg.

   Едноставно монтирање и расклопување на седиштето

   Сертифициран според EN14344.

   Појас со три точки на заклучување

   Ремени за стапалата на детето

   Рефлектор на задниот дел за дополнителна безбедност

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   801517

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дeтско седиште за велосипед CREAM

   4 други производи во иста категорија:

   Дeтско седиште за велосипед CREAM

   2.970 ден.
   3.300 ден.
   Заштеди 330 ден.
   со ДДВ