Анална клизма со 2 додатоци Unisex Douche Set
   Анална клизма со 2 додатоци Unisex Douche Set
   Анална клизма со 2 додатоци Unisex Douche Set
   Анална клизма со 2 додатоци Unisex Douche Set
   Анална клизма со 2 додатоци Unisex Douche Set
   Анална клизма со 2 додатоци Unisex Douche Set
   Анална клизма со 2 додатоци Unisex Douche Set

   Анална клизма со 2 додатоци Unisex Douche Set

   Напиши рецензија (0)
   1.290 ден.
   1.500 ден.
   Заштеди 210 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Оваа лесна за употреба унисекс клизма со 2 додатоци ќе ви даде самодоверба да уживате во вашите анални игри. Прво, измијте го тушот со топла вода пред употреба, стискајте ја пумпата и вметнете го врвот во чиста млака вода за да ја подготвите пумпата. Следно, нанесете малку лубрикант на база на вода до крајот на врвот пред да го вметнете во анусот. Должината на додатокот со мониста е 10 cm додека дијаметарот е 2,5 cm. Должината на мазното продолжување е 11,4 cm, додека дијаметарот е 3 cm. Клизмата е направена од многу пријатен материјал кој е сосема безбеден за вашето тело.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Оваа лесна за употреба унисекс клизма со 2 додатоци ќе ви даде самодоверба да уживате во вашите анални игри. Прво, измијте го тушот со топла вода пред употреба, стискајте ја пумпата и вметнете го врвот во чиста млака вода за да ја подготвите пумпата. Следно, нанесете малку лубрикант на база на вода до крајот на врвот пред да го вметнете во анусот. Должината на додатокот со мониста е 10 cm додека дијаметарот е 2,5 cm. Должината на мазното продолжување е 11,4 cm, додека дијаметарот е 3 cm. Клизмата е направена од многу пријатен материјал кој е сосема безбеден за вашето тело.

   CN-101418357
   2 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Анална клизма со 2 додатоци Unisex Douche Set

   16 други производи во иста категорија:

   Анална клизма со 2 додатоци Unisex Douche Set

   Анална клизма со 2 додатоци Unisex Douche Set

   1.290 ден.
   1.500 ден.
   Заштеди 210 ден.
   со ДДВ