Печка на дрва со рерна BLIST Napoli (BR)
   Печка на дрва со рерна BLIST Napoli (BR)

   Печка на дрва со рерна BLIST Napoli (BR)

   Напиши рецензија (0)
   23.890 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Максимална моќност: 10-12 kW

   Материјал: челичен лим

   Облога: отпорен на топлина

   Стакло на вратата: отпорно на топлина до 750 °C

   Регулатива за снабдување со воздух

   Регулација на излезот на оџакот

   Дефлектор/Пепелник

   Решетка: леано железо

   Препорачано гориво: дрво, дрвени брикети

   Димензии (ШхВхД): 51х106х48 cm

   Димензии на рерна (ШхВхД): 43х30х23 cm

   Дијаметар на излезот на оџакот: 12 cm

   Излез на оџакот: горен

   Ефикасност: 62%

   Вкупна тежина: 94 kg

   Енергетска класа: А

   | БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ДО ВАШАТА ЛОКАЦИЈА |

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   801926
   40 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Печка на дрва со рерна BLIST Napoli (BR)

   1 друг производ во иста категорија:

   Печка на дрва со рерна BLIST Napoli (BR)

   23.890 ден.
   со ДДВ