Xiaomi IMILAB EC2 1080P - Сигурносна надзорна камера (без Gateway)
   Xiaomi IMILAB EC2 1080P - Сигурносна надзорна камера (без Gateway)
   Xiaomi IMILAB EC2 1080P - Сигурносна надзорна камера (без Gateway)
   Xiaomi IMILAB EC2 1080P - Сигурносна надзорна камера (без Gateway)
   Xiaomi IMILAB EC2 1080P - Сигурносна надзорна камера (без Gateway)
   Xiaomi IMILAB EC2 1080P - Сигурносна надзорна камера (без Gateway)
   Xiaomi IMILAB EC2 1080P - Сигурносна надзорна камера (без Gateway)
   Xiaomi IMILAB EC2 1080P - Сигурносна надзорна камера (без Gateway)
   Xiaomi IMILAB EC2 1080P - Сигурносна надзорна камера (без Gateway)
   Xiaomi IMILAB EC2 1080P - Сигурносна надзорна камера (без Gateway)
   Xiaomi IMILAB EC2 1080P - Сигурносна надзорна камера (без Gateway)
   Xiaomi IMILAB EC2 1080P - Сигурносна надзорна камера (без Gateway)
   Xiaomi IMILAB EC2 1080P - Сигурносна надзорна камера (без Gateway)
   Xiaomi IMILAB EC2 1080P - Сигурносна надзорна камера (без Gateway)

   Xiaomi IMILAB EC2 1080P - Сигурносна надзорна камера (без Gateway)

   Напиши рецензија (0)
   5.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Надворешна безжична надзорна камера, агол на снимање од 120 °, ноќно снимање | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   XIAOMI IMILAB EC2 1080P сигурносна надзорна камера 

   Напомена: Оваа безбедносна камера доаѓа без gateway. Верзијата на камерата со вклучен gateway (на кој можете да приклучите до 4 IMILAB EC2 камери) можете да ја погледнете тука.

   Xiaomi IMILAB EC2 надзорната камера поврзете ја на апликацијата Mijia и надгледувајте што се случува пред вашиот дом или канцеларија во реално време, а благодарение на вградениот звучник и микрофон комуницирајте и од далечина во било кое време.


   Камерата е опремена со најмодерна технологија на вештачка интелигенција (Пасивна инфрацрвена технологија), која ги препознава предметите што создаваат топлина и на тој начин разликува домашно милениче, човек или некој трет предмет во движење, па така на некои од овие движења ќе добиете известување.
   Може да ја зацврстите со нешто посилен лепак или пак да ја прицврстите со помош на двата шрафови. Со само едно полнење на батеријата, камерата може да функционира и до 100 работни денови, така што годишно ќе биде потребно полнење на истата само 4 пати.

   Со цел да се овозможи постабилен мрежен сигнал за време на далечинскиот пренос на податоци и помала енергетска потрошувачка, камерата е опремена со отвор во кој може да вметнете MicroSD картичка.


   Xiaomi
   000261
   9999 производи

   Технички податоци

   Боја
   Бела
   Модел
   CMSJ11A - Камера CMSXJ11AG - Gateway
   Оперативен систем
   Android 4.4 / IOS .9.0
   Проширлива меморија
   Micro SD до 64GB
   Микрофон
   Вграден
   Поврзување
   WiFi 802,11 b / g / n 2,4 GHz
   Отпорност на вода и прашина
   IPX65
   Димензии
   47 X 73 X 140,4 мм
   Тежина
   0,270 кг

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi IMILAB EC2 1080P - Сигурносна надзорна камера (без Gateway)

   16 други производи во иста категорија:

   Xiaomi IMILAB EC2 1080P - Сигурносна надзорна камера (без Gateway)

   5.990 ден.
   со ДДВ