Xiaomi IMILAB EC3 1296P - Сигурносна надзорна камера
   Xiaomi IMILAB EC3 1296P - Сигурносна надзорна камера
   Xiaomi IMILAB EC3 1296P - Сигурносна надзорна камера
   Xiaomi IMILAB EC3 1296P - Сигурносна надзорна камера
   Xiaomi IMILAB EC3 1296P - Сигурносна надзорна камера
   Xiaomi IMILAB EC3 1296P - Сигурносна надзорна камера
   Xiaomi IMILAB EC3 1296P - Сигурносна надзорна камера
   Xiaomi IMILAB EC3 1296P - Сигурносна надзорна камера

   Xiaomi IMILAB EC3 1296P - Сигурносна надзорна камера

   Напиши рецензија (0)
   4.490 ден.
   5.590 ден.
   Заштеди 1.100 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Надзорна камера 3MP, 2304*1296p Full HD, агол на снимање 270°, ноќно снимање, апликација Mi Home | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 1 година гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   XIAOMI IMILAB EC3 1296P надзорна сигурносна камера

   Xiaomi IMILAB EC3 надзорната камера со 2304x1296 full HD резолуција придонесува за врвна заштита на вашиот дом и дење и ноќе. Вградените IR диоди од 10 делови овозможуваат камерата да снима јасни и чисти снимки и слики на оддалеченост до 15 метри. Со тоа, благодарение на подвижниот дизајн, камерата овозможува надзор со агол од 270°.

   Во секој момент можете да се поврзете на апликацијата Mi Home и во живо да надгледувате што се случува пред вашиот дом. Исто така, благодарение на вградените звучници и микрофонот, камерата ќе ви овозможи двострана комуникација.

   Камерата е опремена со технологија на ефикасна интелигенција која ги препознава објектите што создаваат топлина. Така, ќе биде во можност да ги разликува домашните миленичиња, луѓето или трети подвижни објекти и ќе ви испрати известување доколку детектира човечка активност. Што значи, кога камерата ќе забележи личност во кадарот, веднаш ќе започне со снимање, ќе испушти доста гласен сигнал и автоматски ќе сними видеозапис во рок од 10 секунди и ќе ве извести преку апликацијата.

   Благодарение на широкиот агол на снимање имате можност да покриете поголем простор за снимање. Камерата може да ја користите на отворено и затворено.

   Куќиштето на камерата е заштитено од прашина и вода (IP66) и без поголеми потешкотии ќе издржи и полоши временски услови, дожд, снег или испарување (од -20 до 60°).

   Xiaomi
   000380

   Технички податоци

   Гаранција
   1 година

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi IMILAB EC3 1296P - Сигурносна надзорна камера

   16 други производи во иста категорија:

   Xiaomi IMILAB EC3 1296P - Сигурносна надзорна камера

   4.490 ден.
   5.590 ден.
   Заштеди 1.100 ден.
   со ДДВ