Соларен панел за Xiaomi IMILAB EC4
   Соларен панел за Xiaomi IMILAB EC4
   Соларен панел за Xiaomi IMILAB EC4
   Соларен панел за Xiaomi IMILAB EC4
   Соларен панел за Xiaomi IMILAB EC4

   Соларен панел за Xiaomi IMILAB EC4

   Напиши рецензија (0)
   1.890 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Соларен панел за IP камера IMILAB EC4, фотоволтаичен панел, микро USB интерфејс, кабел 40cm, прилагодлив агол на навалување, ниво на заштита IP67, работна температура -20 до +60 °C.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Соларен панел за Xiaomi IMILAB EC4 безбедносна камера за надворешенa употреба

   Соларниот панел Imilab за EC4 камера е одличен додаток кој ќе му овозможи да работи 24 часа на ден без потреба од дополнително полнење! Високо ефикасниот соларен панел од 3,5 W треба да биде изложен на дневна светлина најмалку 4 часа на ден. Во текот на денот соларниот панел ќе ја напојува камерата и ќе ја полни нејзината батерија, додека пак навечер камерата Imilab EC4 ќе се напојува од нејзината вградена батерија.

   Куќиштето на панелот е отпорно на сите временски услови и го задоволува меѓународниот индустриски стандард IP67. Соларниот панел може да се пофали со опсег на работна температура од -20 ℃ до + 60 ℃.

   Соларниот панел IMILAB е лесен за инсталирање, опремен со специјален држач што овозможува безбедно прицврстување на различни површини. Ова ќе му овозможи на панелот да добие доволно светлина за да ја обезбеди потребната енергија за полнење на батеријата

   Xiaomi
   723798

   Технички податоци

   Гаранција
   1 година

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Соларен панел за Xiaomi IMILAB EC4

   16 други производи во иста категорија:

   Соларен панел за Xiaomi IMILAB EC4

   1.890 ден.
   со ДДВ