Mi 360 Home Security Camera 2K Pro
   Mi 360 Home Security Camera 2K Pro

   Mi 360 Home Security Camera 2K Pro

   Напиши рецензија (0)
   3.280 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Резолуција:1296p

   Вид на камера:IP

   Отвор:f/14

   Меморија: MicroSD card (до 32GB)

   Работи на температура од -10°C ДО 50°C

   Поддржува: wifi, bluetooth

   Работи со: Android 4.4+, iOS 9.0+

   Гаранција: 1 година

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Xiaomi
   BHR4193GL
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi 360 Home Security Camera 2K Pro

   16 други производи во иста категорија:

   Mi 360 Home Security Camera 2K Pro

   3.280 ден.
   со ДДВ