IMOU Ranger 2 Indoor камера за надзор
   IMOU Ranger 2 Indoor камера за надзор

   IMOU Ranger 2 Indoor камера за надзор

   Напиши рецензија (0)
   2.399 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   IMOU Ranger 2 Indoor камера за надзор

   Камера: 4MP (1920 x 1080)

   Компатибилен: iOS & Android

   360 степени покривање

   Апликација: Ranger Pro

   Гаранција (месеци): 12

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Техничка спецификација:

   Ranger 2 4MP, resolution 4Mpx, 1/2,7" progressive CMOS, ICR, H.265/H.264 video compression, up to 25fps frame rate, 3,6mm lens, field of view: 92°(H), 48°(V), 109°(D) , night vision (IR) 10m, 2,4GHz Wi-Fi, 1 x 100Mbps Ethernet Port, Micro SD up to 256GB, built-in Mic & Speaker, Smart Tracking, Privacy Mask, Human Detection, Abnormal Sound Alarm, Continuous Recording (on the MicroSD card used the Imou application), Geofencing, management via the Imou Life APP (iOS, Android)

   0001226462

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IMOU Ranger 2 Indoor камера за надзор

   16 други производи во иста категорија:

   IMOU Ranger 2 Indoor камера за надзор

   2.399 ден.
   со ДДВ