IMOU Cue 2 2MP IPC-C22EP-D камера
   IMOU Cue 2 2MP IPC-C22EP-D камера

   IMOU Cue 2 2MP IPC-C22EP-D камера

   Напиши рецензија (0)
   1.499 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Со 1080P Full HD следење во живо и двонасочно аудио, Cue 2 ви овозможува да останете во контакт со вашето семејство. Функцијата Human detection брзо наоѓа луѓе во сликата и веднаш испраќа известување до вашиот паметен телефон,што ви овозможува да следите што е важно без да добивате досадни лажни предупредувања.

   Гаранција (месеци): 12

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   IMOU Cue 2 2MP IPC-C22EP-D, 1/2.7” 2MP Progressive CMOS,2.8mm Fixed Lens,Field of View : 112°(H), 58°(V), 131°(D),IEEE802.11b/g/n, H.265/H.264,Micro SD Card Slot (up to 256GB),16x Digital Zoom,Two-way Audio,Built-in Mic & Speaker

   0001249462

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IMOU Cue 2 2MP IPC-C22EP-D камера

   16 други производи во иста категорија:

   IMOU Cue 2 2MP IPC-C22EP-D камера

   1.499 ден.
   со ДДВ