Reolink RLC-523WA камера
   Reolink RLC-523WA камера

   Reolink RLC-523WA камера

   Напиши рецензија (0)
   23.900 ден.
   26.500 ден.
   Заштеди 2.600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Smart 5MP PTZ WiFi Camera with Spotlight

   Гаранција 2 години

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Person/Vehicle Detection

   5MP Super HD

   Color Night Vision 

   Pan, Tilt & 5X Optical Zoom

   2-Way Audio 

   2.4/5 GHz Dual-Band WiFi

   Motion Alerts

   Motion, 24/7 or Scheduled Record

   IP66 Waterproof

   611104
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Reolink RLC-523WA камера

   16 други производи во иста категорија:

   Reolink RLC-523WA камера

   23.900 ден.
   26.500 ден.
   Заштеди 2.600 ден.
   со ДДВ