Reolink Duo WiFI камера
   Reolink Duo WiFI камера

   Reolink Duo WiFI камера

   Напиши рецензија (0)
   12.400 ден.
   13.800 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   2K WiFi Dual-Lens Camera with Ultra Wide View

   Гаранција 2 години

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Person/Vehicle Detection

   2K 4MP Super HD

   Dual-Lens & 150° Viewing Angle

   Color Night Vision

   2-Way Audio

   4/5 GHz Dual-Band WiFi

   Motion Alerts

   Motion, 24/7 or Scheduled Record 

   IP66 Waterproof

   611105
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Reolink Duo WiFI камера

   16 други производи во иста категорија:

   Reolink Duo WiFI камера

   12.400 ден.
   13.800 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ