Reolink RLC-810A камера
   Reolink RLC-810A камера

   Reolink RLC-810A камера

   Напиши рецензија (0)
   7.500 ден.
   8.350 ден.
   Заштеди 850 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Smarten up Home Security with Person/Vehicle Alerts

   Гаранција 2 години

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Bullet Camera

   Person/Vehicle Detection 

   4K Ultra HD 

   100ft Night Vision

   Power over Ethernet

   Motion Alerts 

   Motion, 24/7 or Scheduled Record 

   IP66 Certified Weatherproof

   611107
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Reolink RLC-810A камера

   16 други производи во иста категорија:

   Reolink RLC-810A камера

   7.500 ден.
   8.350 ден.
   Заштеди 850 ден.
   со ДДВ