Reolink RLC-823A камера
   Reolink RLC-823A камера

   Reolink RLC-823A камера

   Напиши рецензија (0)
   23.500 ден.
   26.150 ден.
   Заштеди 2.650 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Smart 8MP PTZ PoE Camera with Spotlights

   Гаранција 2 години

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Person/Vehicle Detection

   4K Ultra HD

   Color Night Vision

   Pan, Tilt & 5X Zoom

   Two-Way Audio

   Power over Ethernet 

   Motion Alerts

   Motion, 24/7 or Scheduled Record

   IP66 Certified Weatherproof

   611109
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Reolink RLC-823A камера

   16 други производи во иста категорија:

   Reolink RLC-823A камера

   23.500 ден.
   26.150 ден.
   Заштеди 2.650 ден.
   со ДДВ